Czech English
Loading...
Steel-Ray Reservation And FAQ2019-03-28T11:05:10+00:00

REZERVACE

FAQ

Podívejte se na nejčastější dotazy a pokud zde nenajdete odpověď napište nám zprávu na info@steel-ray.eu.

Pokud chcete mít již nyní jistotu, že vám vaši edici nikdo nevyfoukne, stačí vyplnit formulář k nezávazné rezervaci. Během několika dní obdržíte email s instrukcemi.
Jakmile bude edice naskladněna, pro české zákazníky bude možné získat edici prostřednictvím námi zpřátelených sběratelů přes internetový portál Aukro.cz, pro zahraniční zákazníky přes internetový portál Ebay.com.

Abychom zajistili 100% ochranu našich zákazníků, zvolili jsme způsob platby PayPal jako jediný způsob úhrady.

Doprava po území EU bude realizována pomocí expresních kurýrních služeb. Po expedici obdržíte tracking number pro sledování zásilky. Mimo území EU budou zásilky rozesílány pomoci International Economy Post service. Cena za zabalení a rozeslání jedné edice v rámci  EU regionu začíná na 250 Kč. Mimo region EU – cena na vyžádání. Finální částku k úhradě se dozvíte po vyplnění rezervačního formuláře
Ceník poštovních služeb České pošty najdete v tomto pdf na stranách 14-28 *
V PŘÍPADĚ REZERVACE OBOU NAŠICH LIMITOVANÝCH EDIC MAJÍ EU ZÁKAZNÍCI
DOPRAVU ZDARMA.

Expedice objednaných edic bude realizována v předpokládaném termínu. Předpokládaný termín vydání je červen 2019.

Naší hlavní prioritou je vývoj a tvorba rozličných Steel-ray® edic pro hlavní filmová a herní studia. Rush Ultimátní Sběratelská Edice je pilotní projekt skupiny filmových fanoušků a sběratelů. V současné době vyjednáváme s filmovými a herními studii o možnostech prodeje. Ve hře je prodej našich edic přes prodejní kanály filmových a herních studií, Amazon nebo přes vlastní
e-shop. 
Sledujte náš blog a sociální sítě, kde se dozvíte více.

V současné době vyjednáváme s filmovými a herními studii o vhodných titulech. Sledujte náš blog a sociální sítě, kde se dozvíte více.